ONLINE KONSERVATUARA HAZIRLIK DERSLERİ

Anasayfa » ONLINE KONSERVATUARA HAZIRLIK DERSLERİ

ONLINE ATÖLYELER HAKKINDA

Bu anormal zamanlarda, İzmir’in tekrar normale dönmesini beklerken, yoğunlaştırılmış oyunculuk eğitimimiz “online” bir seçeneğe uyarlandı. Bu çevrimiçi atölyeler, Alsancak’ta yer alan akademimizdeki fiziksel derslere geri dönene kadar sürekli olarak oyuncu adaylarının hizmetine sunulacak.

Eğitimin bütünlüğü her zaman en büyük endişemiz oldu. Çevrimiçi bir girişimde her teknik bileşenin tam olarak gerçekleştirilemeyeceği açık olsa da, bu eğitimi ciddiye alan öğrenciler, Tiyatrolog Akademi’de öğretildiği gibi, Konservatuar Hazırlık çalışmalarının temellerini öğrenecek ve deneyimleyecek.

Yolculuğunuza başlamak için sizi çevrimiçi deneyime dahil etmek hedeflendi. Eğitimlerimizin tüm yönlerine daha fazla çalışmak ve müdahil olmak, öğrenciye gelecekteki tüm sanatsal çabalar için bir iç referans sağlayacak.

Hem eğitimdeki farkımızı yansıtmak, hem de mevcut finansal ortamın farkında olduğumuz için, gelecek vadeden sanatçı adaylarına yüklenen yükün de farkında olarak, Yoğunlaştırılmış Online Eğitim ücretlerimiz düşürülmüştür.

Sizinle birlikte derslere girmeyi heyecanla bekliyoruz.

ÇAĞRI TURNALITiyatrolog Akademi Genel Sanat Yönetmeni


ATÖLYE DETAYLARI

Tiyatrolog Akademi’de Konservatuara Hazırlık öğretilerini tam da istenildiği gibi sunuyoruz.

 • Sınıf, toplamda 24 hafta boyunca, haftada iki gün altı saat boyunca ders alır (Cumartesi ve Pazar – 14.00-17.00)
 • Sınıf mevcudu, her sınıfa bireysel ilgiyi garanti etmek için her zaman küçük tutulur (5-15 kişi)
 • Tüm dersler Umut Öpke tarafından verilir.
 • Derslerde tirat, doğaçlama, temel hareket, diksiyon, şan ve ritim, genel kültür çalışmaları yapılır.
 • Eğitimin ücreti aylık 350 TL’dir. Ücret dersten önce peşin alınır.


 KONSERVATUVAR HAZIRLIK HAKKINDA

Profesyonel bir tiyatro yaşamının ilk adımı konservatuardır. oyuncu adayı  konservatuar sınavlarına ne kadar  iyi hazırlanırsa sınav sürecinde ve sınavı kazandıktan sonraki konservatuar sürecinde bir o kadar başarılı olacaktır. Unutulmamalıdır ki Konservatuar sınavlarına sanatsal hazırlık kadar tinsel hazırlıkta önemlidir.

TÜM DERSLER ONLINE MI OLACAK ? 

Tüm dersler online değildir. Müfredat doğrultusunda kurallara uyularak  birebir açık alan çalışmaları, buluntu mekan çalışmaları ve salgının seyri dahilinde dersler Tiyatrolog Akademi’de de işlenecektir.

  Whatsapp
  Tiyatrolog Akademi
  Tiyatrolog Akademi
  Merhaba ?
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?